שידוכים לחרדים

בעבר הלא רחוק בחורים ובחורות שהגיעו לפרקם, היו ההורים מחפשים עבורם בשכונה ובמשפחה את בן או בת זוגם. במקרים אחרים הייתה זו השדכנית השכונתית אשר הציעה הצעת שידוך.

בשנים האחרונות עם התפתחות הטכנולגיה ויכולת מעבר מהיר מעיר לעיר , חרדים רבים בוחרים לחפש את השידוך אצל שדכנית מקצועית, בעלת מגוון רחב יותר של אפשרויות, אשר תאפשר להם למצוא את האחד או האחת, שיענו בצורה טובה על הדרישות שלהם.

בטהר ליבנו יצרנו בס"ד מאגר גדול של חרדים וחרדיות מכל הזרמים ומרכזים את כל הכוחות לעזור לכם להקים בית נאמן בישראל ולעמוד תחת החופה.

כחלק מתהליך דיסקרטי ומדויק, נשלח אליכם שני טפסים: טופס אחד היכרות אתכם עם שאלות חשובות על עצמכם ובטופס נוסף בו תכתבו מה חשוב לכם בבן או בת הזוג.

שדכנית לחרדים

תהליך השידוך עבור הקהל החרדי עובד באמצעות שדכנית, בעלת רקע דתי – חרדי. אחת שתבין את הדקויות בין המגזרים – ספרדים, אשכנזים, חוזרים בתשובה ועוד.

אחד המניעים שלנו להקים את האתר הזה הוא הבעייתיות שיש למגזר בפלטפורמות היכרויות המצריכות היחשפות של תמונה ופרטים בפני אלפי אנשים.

בטהר ליבנו השדכנים חוצצים בין המועמדים עד אשר תתברר התאמה של נתונים טכנים , סגנון תורני ושאר אמות מידה המיוחדות לציבור החרדי.

בטהר ליבנו מקבלים כרטיס מפורט על המועמד כולל מספרי פלאפון לבירורים כך שניתן לסנן ע"י בירור מדוקדק על המועמד.

יה"ר שנזכה להיות השליחים עבורכם / עבור ילדכם, לעמוד תחת החופה.

שדכנית חרדים כל הדרך לחופה

עם אחוזי הצלחה מהגבוהים בתחום, אנחנו יכולים להבטיח לכם – הגעתם למקום הנכון. לאחר ששידכנו מספר רב של חרדים, אנחנו כאן כי לעשות את המקסימום גם עבורכם.

שידוכים לחרדים

תהליך צמוד ומדויק שיאפשר לכם למצוא את האחד או האחת.

שידוכים לחרדים פרק ב

שידוכים לחרדים וחרדיות לפרק ב', מבין מגוון מועמדים בסטאטוס זהה.

שידוכים לחרדים בלבד

מאגר שלם של חרדים וחרדיות המעוניינים בחרדים וחרדיות בלבד.

שידוכים לחרדים מודרניים

גם לחרדים מודרניים קיימת הזדמנות למצוא זיווג מבין מבחר מועמדים/ות.

המלצות